Paragraf – viac ako účtovníctvo

Potrebujem odbornú radu

 

Starostlivé a aktuálne medzinárodné daňové poradenstvo je v dnešnej dobe základným prvkom procesu finančného plánovania pre rozvoj podnikania.

Efektívne daňové poradenstvo znamená priamu úsporu nákladov a ekonomický rast pre všetky podniky. Okrem toho je stále dosť ťažké udržať sa v ekonomicky stabilnej pozícii bez využitia výhod dobre premysleného daňového plánu a legálnych možností daňovej optimalizácie v globálnej konkurencii na trhu.

V rámci medzinárodného daňového poradenstva sa môžete porozprávať pri jednom stole s našimi daňovými expertmi a daňovými poradcami, ktorí majú skúsenosti s maďarským a slovenským účtovníctvom, ako aj s medzinárodnými daňovými riešeniami, a to v maďarskom, slovenskom, anglickom a nemeckom jazyku.

REZERVUJTE SI TERMÍN

 

Termín si môžete vybrať z nasledujúcich možností:

Bezpečnosť údajov

MGI Worldwide is a leading international network of separate and independent accounting, legal and consulting firms that are licensed to use “MGI” or “member of MGI Worldwide” in connection with the provision of professional services to their clients. MGI Worldwide is the brand name referring to a group of members of MGI-CPAAI, a company limited by guarantee and registered in the Isle of Man with registration number 013238V, who choose to associate as a network as defined in IFAC (IESBA) and EU rules. MGI Worldwide itself is a non-practising entity and does not provide professional services to clients. Services are provided by the member firms of MGI Worldwide. MGI Worldwide and its member firms are not agents of, and do not obligate, one another and are not liable for one another’s acts or omissions.

TELEFÓN:

+421 35 772 12 71
+421 918 488 864

E-MAIL:

office@paragrafslovakia.sk

NAŠA ADRESA:

Špitálska 2905, Komárno
945 01, Slovensko

SLEDUJ NÁS: