DAŇOVÉ PORADENSTVO A ÚČTOVNÍCTVO

S 15-ROČNOU SKÚSENOSŤOU

DAŇOVÉ PORADENSTVO A ÚČTOVNÍCTVO

S 15-ROČNOU SKÚSENOSŤOU

NAŠE SLUŽBY

 

Účtovné služby

Naše účtovnícke služby odporúčame firmám, pre ktoré ide o službu s pridanou hodnotou, ak okrem účtovného spracovania dokladov získajú aj komplexné daňové a účtovné poradenstvo a podporu so zameraním na možnosti daňovej optimalizácie v medziach zákona.

Daňové poradenstvo

V rámci medzinárodného daňového poradenstva sa môžete porozprávať pri jednom stole s našimi daňovými expertmi a daňovými poradcami, ktorí majú skúsenosti s maďarským a slovenským účtovníctvom, ako aj s medzinárodnými daňovými riešeniami, a to v maďarskom, slovenskom, anglickom a nemeckom jazyku.

Mzdové účtovníctvo

Mzdové účtovníctvo v našej kancelárii vždy chápeme ako samostatný odbor. V rámci komplexného mzdového účtovníctva sú základnou požiadavkou aktuálne znalosti z oblastí ovplyvňujúcich osobitné potreby, správy sociálneho zabezpečenia a súvisiacej legislatívy. Takto môžeme manažérom a zamestnancom našich zákazníkov zaručiť kvalitu služieb na medzinárodnej úrovni.

Založenie spoločnosti

Počas nášho dlhoročného pôsobenia sme na Slovensku zvládli viac ako 450 založení, transformácií a akvizícií firiem od najmenšej spoločnosti s ručením obmedzeným až po slovenskú pobočku veľkej nadnárodnej spoločnosti. Okrem našich klientov v Maďarsku a na Slovensku poverili našu spoločnosť založením slovenskej spoločnosti aj viacerí investori zo západnej a severnej Európy. Naše členstvo v MGI je zároveň zárukou kvality našej práce a našej globálnej siete kontaktov pri zakladaní a modifikácii spoločnosti na Slovensku.

O NÁS

Účtovná kancelária Paragraf vznikla pred viac ako 15 rokmi ako slovenskí a maďarskí účtovní špecialisti s poslaním vytvoriť jedinečnú kanceláriu daňového poradenstva pri hraniciach, kde sú svojim klientom k dispozícii slovenskí a maďarskí účtovníci a daňoví experti spájajúci daňový systém týchto dvoch krajín. Náš 25-členný profesionálny tím každý deň pracuje na tom, aby boli naši zákazníci spokojní a mali istotu vo financiách svojho podnikania. A my sa snažíme vytvoriť také prostredie pre našich zamestnancov, kde môžu vytvárať veselú a vyváženú komunitu.

AKCIE A NOVINKY V KANCELÁRII

 

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Álláslehetőség kertészek számára 🧑‍🌾 ... See MoreSee Less

Álláslehetőség kertészek számára 🧑‍🌾

Comment on Facebook

Tesèk már kiirni a bèrezèst is.! Ha már elvárások vannak 😀✌️

Feladatok elvarasok vannak a berzes meg a holdon alap 😂👌

MEDZINÁRODNÉ SKÚSENOSTI

V roku 2010 sme boli po úspešnej kontrole kvality prijatí do medzinárodnej siete MGI. MGI je sieť nezávislých audítorov, poskytovateľov účtovných služieb a konzultantov. MGI podporila rast tisícok spoločností po celom svete v 81 krajinách s 260 kanceláriami a 70-ročnými skúsenosťami.

NÁZORY NAŠICH ZÁKAZNÍKOV

Jedným z kľúčov k dlhodobej úspešnej spolupráci je partnerstvo. Paragraf je spoľahlivým partnerom skupiny Hídépítő Co. na slovenskom trhu, ktorá v rýchlo sa meniacom stavebnom prostredí svojou profesionalitou a flexibilitou nepretržite a úspešne podporuje našu skupinu spoločností v oblasti medzinárodného účtovníctva, financií a daní.
Bence Nagy Mélykuti
Hídépítő – ekonomický riaditeľ

SVET VEDOMOSTÍ

Centrála:

Maďarská pobočka:

Kontakty:

Účtovníctvo na Slovensku:
office@paragrafslovakia.sk
+421 35 772 12 71

Účtovníctvo v Maďarsku:
office@paragraf.hu
+36 30 443 21 94

MGI Worldwide is the brand name under which certain member firms of Mint Alliance operate as a network of independent audit, tax, accounting and consulting firms. Mint Alliance is an Alliance of independent audit, tax, accounting and consulting firms. MGI Worldwide and Mint Alliance do not themselves provide any services and their member firms are not an international partnership. Each member firm is a separate entity and neither MGI Worldwide, Mint Alliance nor any member firm, accepts responsibility for the activities, work, opinions or services of any other member firm. Mint Alliance is a private company limited by guarantee incorporated in the Isle of Man with company number 012651C.