Paragraf – viac ako účtovníctvo

Daňové poradenstvo

Efektívne daňové poradenstvo znamená priamu úsporu nákladov a ekonomický rast pre všetky podniky. Okrem toho je dosť ťažké zostať ekonomicky stabilný bez dobre premysleného daňového plánu na konkurenčnom globálnom trhu a bez využitia možností legálnej daňovej optimalizácie.

V rámci medzinárodného daňového poradenstva sa môžete pri jednom stole porozprávať s našimi daňovými expertmi a certifikovanými daňovými poradcami o maďarskom a slovenskom účtovníctve a medzinárodných daňových riešeniach, a to v maďarskom, slovenskom, anglickom a nemeckom jazyku.

  • komplexné riešenia zložitých problémov
  • poskytovanie zastupovania v prípade daňovej kontroly
  • poskytovanie podpory v rámci procesov vrátenia daní
  • interpretácia uznaných nákladov
  • uplatnenie osobitných položiek zníženia základu dane
  • maximálne využitie náhrad (cestovné, vyslanie, používanie motorového vozidla)
  • nezdaniteľné príspevky

MGI Worldwide is a leading international network of separate and independent accounting, legal and consulting firms that are licensed to use “MGI” or “member of MGI Worldwide” in connection with the provision of professional services to their clients. MGI Worldwide is the brand name referring to a group of members of MGI-CPAAI, a company limited by guarantee and registered in the Isle of Man with registration number 013238V, who choose to associate as a network as defined in IFAC (IESBA) and EU rules. MGI Worldwide itself is a non-practising entity and does not provide professional services to clients. Services are provided by the member firms of MGI Worldwide. MGI Worldwide and its member firms are not agents of, and do not obligate, one another and are not liable for one another’s acts or omissions.

TELEFÓN:

+421 35 772 12 71
+421 918 488 864

E-MAIL:

office@paragrafslovakia.sk

NAŠA ADRESA:

Špitálska 2905, Komárno
945 01, Slovensko

SLEDUJ NÁS: