PORADENSTVO A ÚČTOVNÍCTVO

S 15-ROČNOU SKÚSENOSŤOU

Adótanácsadás és könyvelés

15 éves tapasztalattal

AKO SA MÔŽETE PRIHLÁSIŤ K NÁM?

 

Z

Prvý krok:

Vypracuj dobre konštruovaný životopis a motivačný list. Čo by sme uvítali vo vašom životopise a úvodnom liste?

Boli by sme radi, keby si vytvoril krátku, dobre štruktúrovanú, transparentnú biografiu, v ktorej budeš dbať na pravopis a uvedenie skutočných údajov. Vyžaduje sa telefónne číslo a e-mailová adresa, ale ak si ako tínedžer zaregistroval e-mail adresu, ktorá mala byť vtipná, odporúčame ho nahradiť takou, ktorá v určitej forme obsahuje tvoje celé meno. Môžeš uviesť svoj profil na LinkedIn alebo iný relevantný zdroj informácií súvisiacich s tvojou pracovnou pozíciou.

Vážime si tvoju úprimnosť a potešíme sa, ak nám uvedieš pravdivé informácie o tvojich jazykových znalostiach, účasti na projektoch, publikáciách, zozname absolvovaných kurzov a účasti na dobrovoľníckych prácach.

S radosťou privítame

Nie je to očakávanie, ale životopis s fotografiou by nás potešil, ak je to možné, tak pripoj obrázok nie starší ako rok, ktorý nie je selfie, si na nej sám s takým zovňajškom, ktorý naznačuje poriadok a charakterizuje tvoju osobnosť.

Čo môže byť pre teba výhodou

Chceme ťa spoznať čo najviac, preto by sme radi počuli osobné príklady, príbehy, skúsenosti z tvojho života, ktoré definujú tvoju osobnosť.

Z

Druhý krok:

Pošli svoj životopis a motivačný list na uvedenú e-mailovú adresu

Ak nás zaujala tvoja prihláška, odborné vzdelanie a aj tvoja osobnosť, budeme ťa kontaktovať formou e-mailu a dohodneme sa na termíne videokonferencie, v rámci ktorej sa spoznáme bližšie.

Z

Tretí krok:

Priprav sa na pohovor

  • Budeme radi, ak budeš o našej spoločnosti informovaný. Na nespočetných fórach sa môžeš dozvedieť o tom, kto sme, čím sa zaoberáme a aké hodnoty zastávame. Prečítaj si našu webovú stránku, Facebook a Instagram profil, kde môžeš sledovať náš každodenný život a udalosti.
  • Vážime si tvoj čas, prosím aj ty si váž ten náš, preto príď na dohodnutý termín.
  • Videokonferencia je virtuálne osobné stretnutie, kde je prvý dojem rovnako dôležitý, a preto si zvoľ pohodlne elegantný outfit.
  • Buď pokojný a asertívny, toto stretnutie je o vzájomnom spoznávaní a voľbe, kde ťa považujeme za rovnocenného partnera.
  • Máme radi zvedavých uchádzačov, tak sa kľudne pýtaj.
Z

Štvrtý krok:

Rozhodnutie a spätná väzba

Po vyhodnotení našich skúseností a dojmov po pohovoroch pošleme e-mailom odpoveď všetkým uchádzačom. Ak sme si ťa vybrali na inzerovanú pozíciu, detaily preberieme na osobnom stretnutí.

Paragraf – viac ako účtovníctvo

TELEFÓN:

+421 35 772 12 71
+421 918 488 864

E-MAIL:

office@paragrafslovakia.sk

NAŠA ADRESA:

Špitálska 2905, Komárno
945 01, Slovensko

SLEDUJ NÁS: