Kto sme?

Účtovná kancelária Paragraf vznikla pred viac ako 15 rokmi ako slovenskí a maďarskí účtovní špecialisti s poslaním vytvoriť jedinečnú kanceláriu daňového poradenstva pri hraniciach, kde sú svojim klientom k dispozícii slovenskí a maďarskí účtovníci a daňoví experti spájajúci daňový systém týchto dvoch krajín.

Náš 25-členný profesionálny tím každý deň pracuje na tom, aby boli naši zákazníci spokojní a mali istotu vo financiách svojho podnikania. A my sa snažíme vytvoriť také prostredie pre našich zamestnancov, kde môžu vytvárať veselú a vyváženú komunitu.

Diana Balaskó

Partnerka, certifikovaná účtovníčka, certifikovaná daňová špecialistka

Už takmer 20 rokov sa zaoberám vedením účtovníctva a manažovaním spoločností registrovaných na Slovensku a našej vlastnej účtovnej a daňovej poradenskej kancelárie. Veľmi dobre poznám slovenský a medzinárodný daňový systém a súvisiacu legislatívu z praktického hľadiska. Špecializujem sa na medzinárodné transakcie DPH a slovenské dane z príjmov právnických osôb.

László Szalay

Partner, ekonóm, maďarský certifikovaný daňový poradca

Mám takmer 20 ročné skúsenosti s vedením účtovníctva maďarských spoločností a manažovaním účtovnej kancelárie. Som certifikovaný odborník na maďarskú a medzinárodnú daňovú legislatívu. Mojou silnou stránkou sú medzinárodné transakcie DPH a dane z príjmu právnických osôb.

Ádám Maszlavér

Ádám Maszlavér

Certifikovaný účtovník, hlavný účtovník – maďarské oddelenie

Svoju kariéru som odštartoval pred 11 rokmi v rámci rodinnej firmy. Keď som cítil, že by som sa chcel posunúť ďalej v hľadaní nových výziev pre svoj profesionálny rozvoj, dostal som od účtovnej kancelárie Paragraf ponuku, ktorej som nevedel povedať nie. Špecializujem sa na maďarské DPH, transakcie dane z príjmov právnických a fyzických osôb, no svoje zručnosti si obohacujem každý deň vďaka túžbe po špecializovaných znalostiach.

Ing. Alexander Domonkos

Ing. Alexander Domonkos

Partner, certifikovaný účtovník, daňový expert, slovenský certifikovaný daňový poradca, hlavný účtovník – slovenské oddelenie

Ako čerstvý absolvent, uchádzač o zamestnanie som sa pred 10 rokmi prihlásil na pozíciu praktikanta, vtedy som si ani neuvedomil, že aké možnosti sa mi otvárajú. Dnes podporujem a riadim každodenný profesionálny rozvoj kolegov pracujúcich v kancelárii na slovenskom oddelení. Špecializujem sa na transakcie súvisiace s daňovou optimalizáciou, medzinárodné prípady DPH, dane z príjmov právnických a fyzických osôb.

Mgr. Boris Gubányi

Mgr. Boris Gubányi

Certifikovaný účtovník, daňový specialista, zástupca hlavného účtovníka – slovenské oddelenie

Svoju účtovnícku kariéru som začal v spoločnosti Paragraf pred 9 rokmi, kde som mal počas svojho pôsobenia veľa príležitostí na vzdelávanie a profesionálny rozvoj. Toto obdobie mi pomohlo, aby som sa cítil sebavedome v oblasti DPH a medzinárodného zdaňovania popri všeobecnej účtovníckej profesii. Za navzrušujúcejšiu profesionálnu výzvu považujem riešenie zložitých problémov. 

Náš tím

Naši praktikanti

rokov

vynikajúcich kolegov

klientov

MGI Worldwide is a leading international network of separate and independent accounting, legal and consulting firms that are licensed to use “MGI” or “member of MGI Worldwide” in connection with the provision of professional services to their clients. MGI Worldwide is the brand name referring to a group of members of MGI-CPAAI, a company limited by guarantee and registered in the Isle of Man with registration number 013238V, who choose to associate as a network as defined in IFAC (IESBA) and EU rules. MGI Worldwide itself is a non-practising entity and does not provide professional services to clients. Services are provided by the member firms of MGI Worldwide. MGI Worldwide and its member firms are not agents of, and do not obligate, one another and are not liable for one another’s acts or omissions.

TELEFÓN:

+421 35 772 12 71
+421 918 488 864

E-MAIL:

office@paragrafslovakia.sk

NAŠA ADRESA:

Špitálska 2905, Komárno
945 01, Slovensko

SLEDUJ NÁS: