Adótanácsadás és könyvelés

14 éves tapasztalattal

Dolgozzunk együtt!

Komáromi modern és impozáns irodánkba lelkes irodavezetőt/titkársági asszisztenst keresünk, aki nemcsak céltudatos és hatékony, hanem jókedvű és igyekszik meglátni az élet napos oldalát. Egyéniségeket keresünk, akik beilleszkednek közösségünkbe. Értékeljük a nyitottságot, az őszinteséget, az empátiát és a segítőkészséget. Fiatal, vegyes nemű társaság vagyunk, mert hiszünk abban, hogy a nemek közti különbségekből fakadó tényezők kiegyensúlyozottabbá, izgalmassá és eredményesebbé teszik a munkánkat. Ha nyitott vagy a rugalmas, agilis és kreatív munkavégzésre, jelentkezz!

Amit értékelünk: szakmaiság, rugalmasság, lojalitás, őszinteség, empátia, felelősségteljesség

Beszélt nyelvek: Szlovák nyelv – Haladó (C1) és Magyar nyelv – Haladó (C1) és Angol nyelv – Középszint (B2)

Z

Mire számíthatsz, ha bennünket választasz:

  • támogató kollektíva
  • barátságos légkör
  • szabadelvű gondolkodás
  • egyenjogú szemléletmód
Z

Feladatok, melyeket szívesen Rád bízunk:

  • beérkező levelek, küldemények ávétele és címzetthez történő eljuttatása, iktatási feladatok
  • a csoportban dolgozó munkatársak támogatása, segítése
  • általános titkársági feladatok (vendégek fogadása, telefonok kezelése)
  • találkozók ütemezése, eseménynaptár kezelése
Z

Amit szívesen biztosítunk Neked:

  • ingyenes szakmai továbbképzési lehetőségeket

  • támogatjuk nyelvtanulási ambícióidat

  • biztosítjuk az időnkénti home office lehetőségét

  • rugalmas munkaidőt gyermek esetén

  • képesség és elköteleződés alapján adaptív nettó juttatás 800 eur – 1000 eur

  • nehéz időszakot követően (pl zárási időszak, év végi feladatok stb.) évente többszöri csapatépítő (pl. Extrém Adventure Park Balatonfüred, Vértesi Natúrpark Csákvár, IREKS-STAMAG által szervezett pizza készítő tanfolyam, Holdas Lovastanya Kabátfalu, Balatoni paddleboard Tihanyban)

Z

Amiben igazán hiszünk:

  • fontos számunkra a társadalmi felelősségvállalás, ezért örömmel támogatjuk a nehéz helyzetben élőket, legyenek akár embertársaink, akár házi kedvenceink
  • különös tekintettel vagyunk a környezetvédelemre (az irodánkban szelektív hulladékgyűjtés működik)
  • családközpontú és állatbarát közösség vagyunk
  • hiszünk az egészségtudatos életvitelben és ennek szorgalmazásában
  • a pozitív gondolkodás erejében

Amennyiben sikerült felkeltenünk érdeklődésed, úgy várjuk tartalmas bemutatkozó leveled és rövid életrajzod az alábbi címre:
office@paragrafslovakia.sk

Szerezz nemzetközi tapasztalatot

Az MGI független könyvvizsgálók, számviteli szolgáltatók és tanácsadók hálózata. Az MGI Világszerte 81 országban, 260 irodával és 70 év tapasztalattal több ezer cég növekedését támogatta. Ennek a szervezetnek tagja a Paragraf Adótanácsadó és Könyvelő Iroda is.

Paragraf – több mint könyvelés

Rólunk

A Paragraf Adótanácsadó Irodát 2008-ban alapítottuk szlovák és magyar számviteli szakemberek, adótanácsadókként, azzal a küldetéssel, hogy a határ mellett egy olyan tanácsadó központot hozzunk létre, ahol a szlovák és magyar könyvelők, adószakértők egyszerre, egy helyen állnak partnereink rendelkezésére. Ezért könyvelőirodánk tökéletes arra, hogy összekapcsolja a két ország törvényrendszerét. A Paragraf Szlovák – Magyar Könyvelő Iroda egy tökéletes ugródeszka, egy HÍD a vállalkozóknak, ha a másik országban szeretnének piacra lépni.

Rólunk

Telefonszám:

+421 35 772 12 71
+421 918 488 864

Címünk:

Špitálska 2905, Komárno
945 01, Szlovákia